Par mums

UG TRANS tika dibināts 2011. gadā, apvienojot profesionālu un loģistikas nozarē pieredzējušu komandu. Sākotnēji par uzņēmuma mērķi tika izvirzīts - ieņemt stabilu pozīciju Baltijas tirgus vidē, kas ir efektīvi sasniegts, un mēs spējam piegādāt Jūsu sūtījumu uz jebkuru Baltijas reģionu nākamās darba dienas laikā, pēc pasūtījuma veikšanas.

Turpinot attīstību esam izveidojuši plašu tīklu Eiropas, Skandināvijas un NVS valstu reģionos, sauszemes kravu pārvadājumos. Esam papildinājuši savu piedāvājumu klāstu un sniedzam saviem klientiem iespēju veikt jūras un avio kravu pārvadājumus, kā arī plašu noliktavu un terminālu klāstu kā Latvijā, tā arī ārvalstīs.

Gūtā atzinība no mūsu klientiem, ir vadošā motivācija turpmākai izaugsmei. Apziņa, ka spējam sniegt pilnu loģistikas pakalpojumu ciklu un rast risinājumu, jebkuram nestandarta individuālam projektam ir rezultāts ilgstošam procesam, kura rezultātā ir iegūta neaizvietojama pieredze, ar kuru dalāmies arī ar saviem klientiem, lai spētu piedāvāt izdevīgāko, ātrāko un drošāko risinājumu mūsu klientu izvirzītajām prasībām.