PAKALPOJUMI

 • Bīstamo kravu pārvadājumi

  Bīstamo kravu pārvadājumi jeb ADR tiek veikti ar tādiem transporta līdzekļiem, kuru aprīkojums veids un konstrukcija atbilst visām nepieciešamajām drošības normām. Par bīstamajām kravām sauc tās kravas, kurām piemītošās īpašības pārvadāšanas noteikumu neievērošanas vai negadījuma dēļ var radīt kaitējumu cilvēka dzīvībai un veselībai, kā arī īpašumam un apkārtējai videi. Par bīstamām uzskata tikai tādas kravas, kas atbilst Apvienoto Nāciju Organizācijas noteiktajiem bīstamības kritērijiem.

  Uzzināt vairāk >

 • Starptautiskie kravu pārvadājumi

  Starptautiskie kravu pārvadājumi, ietver iespēju pārvietot, Jums interesējošo kravu, no jebkuras lokācijas vietas, uz Jums vēlamo piegādes vietu. Mūsu profesionālā komanda nokārtos visas nepieciešamās dokumentācijas, lai krava bez aizķeršanās, un iespējami ātrākā laika posmā sasniegtu mēķi. Veicam kravu pārvadājumus gan ar savu autotransportu, gan arī savas ilgās darbības laikā esam nodibinājuši plašu sadarbības partneru loku visā pasaulē.

  < Uzzināt vairāk

 • Vietējie kravu pārvadājumi

  UG Trans rīcībā ir plašs autoparks, ar dažādas kravnesības transportu. Sākot no busiem ar kravnesību 1.5 tonnas līdz vilcējiem ar puspiekabēm ar 24 tonnu kravnesību. Veicam piegādes gan ar tenta piekabēm, gan ar dažādiem temperatūras režīmiem. Sniedzam kā pilnu, tā arī saliktu kravu pakalpojumus. Piegādi Baltijas reģionā piedāvājam nākamās darba dienas laikā, pēc pasūtījuma apstiprināšanas.

  Uzzināt vairāk >

 • Muitas brokeru pakalpojumi

  Lai atvieglotu klientu ikdienu, nodrošinām muitas brokeru pakalpojumus. Sagatavojam eksporta un importa deklarācijas kravām kuras tiek pārvestas ārpus Eiropas Savienības robežām. 

  < Uzzināt vairāk

 • Kravu apdrošināšana

  UG TRANS piedāvā veikt Jūsu kravu apdrošināšanu visiem pārvadājumu veidiem (sauszemes, jūras un avio). Veicot kravu pārvadājumus ir būtiski nodrošināties pret papildus riskiem, un apdrošināt savu sūtījumu. Krava var tikt bojāta transportēšans laikā, vai iekraušanas brīdī. Kā arī pastāv iespēja iekļūt avārijā, ugunsgrēkā, vai arī kļūt par zādzības upuri, tādējādi zaudējot savu īpašumu. Lai izvairītos no jebkādām riska situācijām, sniedzam kvalitātīvu apdrošināšanas pakalpojumu savam kientam, par izdevīgām cenām.

  Uzzināt vairāk >