Starptautiskie kravu pārvadājumi

Starptautiskie kravu pārvadājumi, ietver iespēju pārvietot, Jums interesējošo kravu, no jebkuras lokācijas vietas, uz Jums vēlamo piegādes vietu. Mūsu profesionālā komanda nokārtos visas nepieciešamās dokumentācijas, lai krava bez aizķeršanās, un iespējami ātrākā laika posmā sasniegtu mēķi. Veicam kravu pārvadājumus gan ar savu autotransportu, gan arī savas ilgās darbības laikā esam nodibinājuši plašu sadarbības partneru loku visā pasaulē.

 • Autopārvadājumi

  UG TRANS veic piegādes visā Eiropā, Skandināvijā un NVS valstīs, kvalitatīvi, droši un visīsākajos termiņos.

  Ieguvumi izmantojot UG TRANS sauszemes pārvadājumu pakalpojumus:

  PIegāde no durvīm līdz durvīm;

  Īss piegādes laiks - profesionāla komanda nodrošinās kravas uzkraušanu un piegādi iespējami īsākajā termiņā;

  Atkarībā no kravas veida un transportēšanas maršruta, konsultēsim Jūs par izdevīgāko kravas pārvadājumu risinājumu;

  Individuālu pieeju tieši Jums - Jūs iegūsiet savu loģistikas speciālistu, kas ļaus vienkāršot komunikāciju, tādejādi ietaupot laiku.

 • Lielgabarīta kravu pārvadājumi

  Mums ir plaša pieredze lielgabarīta un nestandarta kravu pārvešanā. Regulāri vedam betona, negabarīta konstrukcijas, lauksaimniecības tehniku un citas nestandarta kravas. Esam pierādījuši savu kompetenci, veicot nestandarta kravu pārvadājumus gan ar autotransportu, gan jūras kravu pārvadājumos.

 • Bīstamo kravu pārvadājumi (ADR)

  Bīstamo kravu (ADR) pārvadājumi, prasa sevišķu atbildību, un precīzu darbības izpildījumu, ko mēs sniedzam saviem klientiem. UG TRANS rīcībā esošajam transportam ir nepieciešamais ADR aprīkojums, vadītājiem ir ADR sertifikāti, kas ļauj veikt bīstamo kravu transportēšanu. 

 • Jūras kravu pārvadājumi

  Jūras kravu pārvadājumi, nodrošina visoptimālākās izmaksas, kad nepieciešama piegāde lielos attālumos, un nav svarīgs tranzīta laiks. Balstoties uz UG TRANS darbinieku ilgstošo pieredzi un sadarbības partneru loku, spējam piedāvāt visu veidu jūras kravu pārvadājumus. Nodrošināsim pilna servisa pakalpojumus - ātra kravu apstrāde, drošs un kvalitatīvs serviss, sniegsim arī kravu/konteineru piegādi līdz un no ostām  Veiksim nepieciešamo muitas dokumentu noformēšanu.

 • Avio kravu pārvadājumi

  Gaisa kravu pārvadājumi ir labākais piegādes veids, precēm, kurām ir svarīgs īss piegādes laiks. Negaidītās situācijās vienmēr atrodam ātrus risinājumus. Veicam visu ar gaisa kravu saistīto dokumentu formēšanu. UG TRANS darbības pamatā ir pielāgošanās klienta izvirzītajiem uzstādījumiem, ko ievērojam arī gaisa kravu pārvadājumu jomā.