Starptautiskie kravu pārvadājumi

Katram klientam nodrošinām savu loģistikas speciālistu, kurš vienmēr būs gatavs atbildēt uz jautājumiem par kravu pārvadājumu statusu. Lai atvieglotu klienta ikdienu, UG TRANS profesionālā komanda nokārto visas nepieciešamās formalitātes, lai krava bez aizķeršanās un iespējami ātrākā laikā sasniegtu mērķi.

 • Autopārvadājumi

  UG TRANS veic piegādes Eiropā, Skandināvijā un NVS valstīs. Atkarībā no kravas specifikas un transportēšanas maršruta, konsultējam klientus par izdevīgāko kravas pārvadājumu veidu. Katram klientam nodrošinām savu loģistikas speciālistu, kurš vienmēr būs gatavs atbildēt uz jautājumiem par kravu pārvadājumu statusu.

 • Lielgabarīta kravu pārvadājumi

  Lielgabarīta un nestandarta kravu pārvadājumos UG TRANS izmanto gan autotransporta, gan jūras kravu pārvadājumus. Mēs regulāri pārvadājam betona, negabarīta konstrukcijas, lauksaimniecības tehniku u.c. nestandarta kravas.

 • Bīstamo kravu pārvadājumi (ADR)

  Bīstamo kravu (ADR) pārvadājumi prasa īpašu uzmanību un atbildību, kā arī precīzu darbības izpildījumu. UG TRANS transportam ir viss nepieciešamais ADR aprīkojums, vadītājiem ir ADR sertifikāti, kas ļauj veikt bīstamo kravu transportēšanu. Uzzini vairāk par bīstamo kravu pārvadājumiem

 • Jūras kravu pārvadājumi

  UG TRANS piedāvā visa veida jūras kravu pārvadājumus. To lielākais ieguvums ir optimizētas izmaksas. Iesakām jūras kravu pakalpojumu brīžos, kad nepieciešama piegāde lielos attālumos, bet klienta tranzīta laiks ir elastīgs. UG TRANS veic arī visu nepieciešamo muitas dokumentu noformēšanu.

 • Avio kravu pārvadājumi

  Avio kravu pārvadājumus iesakām izvēlēties brīžos, kad būtisks ir pēc iespējas īsāks piegādes laiks. UG TRANS speciālisti vienmēr atradīs un piedāvās izdevīgākos un ātrākos kravas pārvadāšanas risinājumus. Veicam arī visu ar gaisa kravu saistīto dokumentu formēšanu.

 • Bīstamo kravu pārvadājumi (ADR)

  Bīstamo kravu (ADR) pārvadājumi prasa īpašu uzmanību un atbildību, kā arī precīzu darbības izpildījumu. UG TRANS transportam ir viss nepieciešamais ADR aprīkojums, vadītājiem ir ADR sertifikāti, kas ļauj veikt bīstamo kravu transportēšanu.