Vietējie kravu pārvadājumi

UG Trans rīcībā ir plašs autoparks, ar dažādas kravnesības transportu. Sākot no busiem ar kravnesību 1.5 tonnas līdz vilcējiem ar puspiekabēm ar 24 tonnu kravnesību. Veicam piegādes gan ar tenta piekabēm, gan ar dažādiem temperatūras režīmiem. Sniedzam kā pilnu, tā arī saliktu kravu pakalpojumus. Piegādi Baltijas reģionā piedāvājam nākamās darba dienas laikā, pēc pasūtījuma apstiprināšanas.

  • Pilno un salikto kravu pārvadājumi

    Pilnas kravas pārvadājumi sniedz iespēju ar vienu transporta vienību, kura ir atbilstoša Jūsu pasūtījuma pārvešanai, nogādāt kravu no tās atrašanās vietas, līdz Jums vēlamajam galamērķim. Salikto kravu pārvadājumi ir pārvadājumu veids, kurš sniedz iespēju ar vienu transporta vienību pārvest vairākas sakomplektētas kravas, viena maršruta ietvaros, tādejādi samazinot izmaksas. Salikto kravu pārvadājumos, cena tiek aprēķināta pēc kravas kubatūras un svara.

  • Transporta īre

    Iznomājam dažāda gabarīta kravas autotransportu ar šoferi, un nepieciešamības gadījumā arī krāvēju, lai nodrošinātu Jums ērtāko risinājumu kravas pārvešanai, noteiktā laika posmā. Jūsu izvēlētajā laika posmā, transports būs Jūsu rīcībā.

  • Personīgo mantu pārvadājumi

    Sniedzam mūsu klientiem augstākā līmeņa kvalitāti personīgo mantu pārvadājumos. Izmantojam nepieciešamos iepakojuma materiālus, sākot no iepakojuma plēvēm, līdz speciālu kastu izveidei īpaši svarīgu mantu pārvietošanai, atbilstoši katra pārveduma specifikai. Pielāgojamies grafikam, atbilstoši klienta prasībām, gan vakaros, gan arī brīvdienās.