Vietējie kravu pārvadājumi

UG Trans rīcībā ir plašs autoparks, ar dažādas kravnesības transportu. Sākot no busiem ar kravnesību 1.5 tonnas līdz vilcējiem ar puspiekabēm ar 24 tonnu kravnesību. Veicam piegādes gan ar tenta piekabēm, gan ar dažādiem temperatūras režīmiem. Sniedzam kā pilnu, tā arī saliktu kravu pakalpojumus. Piegādi Baltijas reģionā piedāvājam nākamās darba dienas laikā, pēc pasūtījuma apstiprināšanas.

  • Pilno un salikto kravu pārvadājumi

    Pilnas kravas pārvadājumi sniedz iespēju klienta kravu nogādāt vēlamajā vietā, izmantojot vienu transporta vienību. Savukārt salikto kravu pārvadājumi ar vienu transporta vienību pārved vairāku klientu sakomplektētas kravas viena maršruta ietvaros. Salikto kravu pārvadājumi atļauj samazināt kravas pārvešanas izmaksas, un cena tiek aprēķināta pēc kravas kubatūras un svara.

  • Transporta īre

    UG TRANS piedāvā dažāda gabarīta kravas transporta īri ar šoferi un nepieciešamības gadījumā arī ar krāvēju.

  • Personīgo mantu pārvadājumi

    UG TRANS ar lielu uzmanību un rūpību veic augstākā līmeņa personīgo mantu pārvadājumus. Mantu sagatavošanai pārvēšanai tiek izmantoti piemēroti iepakojuma materiāli: iepakojuma plēves, speciālas kastes u.tml. Atbilstoši klienta vēlmēm piedāvājam personīgo mantu pārvadājumus gan vakaros, gan arī brīvdienās.