Par mums

Kravu pārvadājumi UG TRANS – tā ir profesionāla un loģistikas nozarē pieredzējusi komanda. Uzņēmums dibināts 2011. gadā, kad sākotnējais mērķis bija ieņemt stabilu pozīciju Baltijas tirgus vidē, kas ir efektīvi sasniegts, un mēs spējam piegādāt Jūsu sūtījumu uz jebkuru Baltijas reģionu nākamās darba dienas laikā pēc pasūtījuma veikšanas.

Mūsu specializācija: starptautiskie un vietējie auto kravu pārvadājumi. Pārvadājam arī bīstamās kravas (ADR). Turpinot attīstību, esam izveidojuši plašu tīklu Eiropas, Skandināvijas un NVS valstu reģionos, kuros tiek veikti auto kravu pārvadājumi. Esam papildinājuši savu piedāvājumu klāstu un pašlaik mūsu klientiem ir pieejami arī jūras un avio kravu pārvadājumi, kā arī plašs noliktavu un terminālu klāsts kā Latvijā, tā arī ārvalstīs.

Gūtā atzinība no mūsu klientiem ir vadošā motivācija turpmākai izaugsmei. Apziņa, ka spējam sniegt pilnu loģistikas pakalpojumu ciklu un rast risinājumu jebkuram nestandarta individuālam projektam, ir rezultāts ilgstošam procesam, kura rezultātā ir iegūta neaizvietojama pieredze, ar kuru dalāmies arī ar saviem klientiem, lai spētu piedāvāt izdevīgāko, ātrāko un drošāko risinājumu mūsu klientu izvirzītajām prasībām – arī pārvadājot bīstamās kravas. Uzticami starptautiskie un vietējie kravu pārvadājumi – UG TRANS.